Patirtis naudojimo Psorilax

Šią istoriją mums išsiųsta Valerija iš Lenkijos. Mergina papasakos apie efektyviai kosmetikos kremas prieš psoriaze, asmeniniame patyrime ir pergalę liga.

Sveikas, pasauli! Mano vardas Valerija, aš gyvenu Lenkijoje. Norėjau papasakoti jums savo mažą istoriją apie tai, kaip aš gavau patirtį kovoje su psoriaze, bijau dėvėti trumpos suknelės, atvirų intersted ir išeiti į paplūdimį vasarą daugiau nei penkerius metus. Mano istorija – tai liga, kuri vadinama psoriazė, kompleksai, drovumas ir sėkmingai įveikti visas šias problemas.

Savo pasakojimą pradėsiu nuo to, kad dabar man 22 metai, ir dar su 15 metų, aš pradėjau kenčia nuo odos dirginimas ir bėrimas. Iš pradžių man atrodė, kad tai paprasti bėrimas, nuo kurios kenčia kas antras paauglys, bet viskas buvo kur kas rimčiau ir jau ne liūdnas pasekmes. Kaip tik per 15 metų gydytojas paskyrė man diagnozuota psoriazė metu kito sveikatos patikrinimas, aš gavau ši smūgį savo psichika, nes galėtum suprasti, kad tai liga apsunkintų mano gyvenimą, aš maniau, kad stotelė kaip berniukus, o draugė pradės apeiti mane šalis. Pirmą kartą, kol man vyko visiškai jokių veiksmų, taip ir buvo. Tada gydytojas užsakyta gydant post skyrybų man kokį nors tepalas, bet jis visiškai ne padėjo, ir patirtį, jos nebuvo veiksmingos. Tuo tarpu psoriazė tik padidėjo ir pradėjo laikytis tokių problemų, pavyzdžiui, deginimas, niežulys. Mes tėvai neturėjo pinigų, kad siųsti mane į kokybė daiktų, todėl ilgą laiką man įdėti į viršų su liga, visokeriopai jį paslėpti ir uždirbo sau labai daug kompleksų. Man padėjo naudojimas vidaus kremai, tepalai ir kitų priemonių, aš kurį laiką lankė soliariumas, vyko saulės vonios, nuolat kregždė tabletes, daugiausia antibiotikų, bet toks patyrimas naudoti vaistų ir priemonių tik nusmelkė liga.

Patirtis naudojimo Psorilax

Prieš metus aš sutikau savo klasiokai, kuris ir iki šiol kentėjo nuo psoriaze. Jis papasakojo man, kad naudoju kosmetikos medicinos priemonė Psorilax , kuris padėjo jam atsikratyti odos bėrimas, odos šveitimas, niežulys ir be lengva vaikščioti t-marškinėliai, ne slėpti savo rankų odą nuo pašalinių akių. Pagalvojau, kad gerai būtų pabandyti naudoti šį įrankį, staiga, nors būtų jis man padės, ir tai tikrai įvyko! Po trejų taikymo pas mane dingo niežėjimas, dėmių ant kūno nustojo būti raudona, o po kurso oda tapo lygus, gražus. Kaip tik mano išieškojimo pateko į mečiui sezonas, mes su draugėmis nuėjome į Turkiją jūra.

Tikiuosi, kad jums buvo naudinga mano patirtis ir priemonė Psorilax padės jums visam laikui pamiršti apie tokią problemą, kaip psoriazė.